Pranie tapicerek i kanap

Pranie tapicerek

Oferujemy pranie tapicerek, kanap, foteli oraz krzeseł. Dzięki temu, że wszystkie prace wykonujemy przy użyciu nowoczesnych technologii, nasi Klienci nie muszą martwić się o swoje meble czy wnętrze auta. Stosowane przez nas metody są bezpieczne dla struktury materiału, a renomowany sprzęt pomaga naszym pracownikom usunąć wszystkie zabrudzenia w błyskawicznym tempie.

Doświadczenie w praniu tapicerek

Pranie kanapy

Specjaliści z naszej firmy doskonale wiedzą, jak obchodzić się z innowacyjnym sprzętem i środkami czyszczącymi. Dzięki dokładnemu praniu tapicerka odzyskuje swój dawny kolor. Dbamy również o sofy oraz kanapy – potrafią zgromadzić na swojej powierzchni bardzo wiele starego brudu, który należy usunąć za pomocą odpowiednio dobranych środków piorących.

Warto zaznaczyć, że pranie kanapy oraz tapicerek materiałowych wykonujemy, używając sprawdzonych preparatów chemicznych. To gwarancja ochrony włókien, dzięki której nasz Klient może być pewny, że tkanina będzie czysta oraz nienaruszona. Podejmujemy współpracę zarówno z firmami, jak i osobami prywatnymi.