Clean Service Łódź

Podstawową usługą, którą może Państwu zaproponować firma Clean Service S.C. z Łodzi jest pranie dywanów i tapicerki. Dzięki nieustannej inwestycji w rozwój naszego zespołu oraz technologie piorące (sprzęt oraz chemię) jesteśmy obecnie jednym z liderów w tej branży w naszym mieście. W ramach zlecenia na pranie tapicerki i dywanów chętnie zajmiemy się każdym typem materiału.

Technologią, którą wykorzystujemy do prania dywanów i tapicerki naszych klientów z Łodzi jest czyszczenie podciśnieniowe, zapewniające nie tylko doskonałe efekty, ale i bezpieczeństwo dla materiału. Dzięki temu mogą się Państwo do nas zgłaszać z zapytaniami o pranie:

  • dywanów i wykładzin dywanowych,
  • tapicerki samochodowej (skórzanej i materiałowej),
  • kanap, foteli, krzeseł.

Nasi klienci nie muszą również bać się o swoje fotele czy dywany, zarówno jeśli chodzi o ich bezpieczeństwo podczas czyszczenia, jak i tego, czy powstałe zabrudzenia w ogóle da się usunąć. Pranie tapicerki i dywanów z Clean Service Łódź to zawsze gwarancja szybko i skutecznie przeprowadzonego zlecenia. Renomowany sprzęt oraz wyszkoleni pracownicy na pewno szybko rozpoznają sytuacje i dopasują rodzaj środków do trudności zadania.

Nasza oferta prania dywanów i tapicerki dla klientów z Łodzi obejmuje:

  • usługi dla firm,
  • wykonanie czyszczenia dla osób prywatnych.
    Zawsze pozostawiamy po sobie zapach czystości!

Pranie Tapicerki samochodowej materiałowej

Nie tylko pranie dywanów i tapicerki można jednak znaleźć w naszej ofercie. Zajmujemy się również profesjonalnym:

  • myciem okien i podłóg,
  • sprzątaniem magazynów, mieszkań i biur.

Tel. kontaktowy:
501 309 405
603 892 866
42 688 61 88

Najlepsze pranie dywanów w Łodzi

Ubezpieczenie/Gwarancja

pranie dywanów łódź